O nás

V našej ponuke pre pasívne, nízkoenergetické aj štandardné stavby nájdete:

  • plastové okná
  • hliníkové okná
  • hliníkové vchodové dvere
  • plastové posuvné dvere
  • hliníkové posuvné dvere

Plastové okná SCHÜCO vyrábame z najnovšieho SCHÜCO profilu, ktorý ponúka zvýšenú tesnosť, lepšiu izoláciu a naozaj dlhú životnosť oproti iným druhom tesnenia. Naše okná poskytujú nie len krásny minimalistický dizajn, ale tiež možnosť výberu rôznych farieb ich konštrukcie a rôznych opcií kovania. Svojimi vlastnosťami a použitou technológiou sú vhodnou alternatívou pre pasívne aj nízkoenergetické stavby.

V našej ponuke nájdete taktiež hliníkové okná SCHÜCO, ktoré vďaka revolučnej technológií a optimalizácií poskytujú vysokú úroveň energetickej efektivity. Sú vybavené novými 4-hlavovými izolátormi prerušenia tepelných mostov a optimalizovanou tepelnou izoláciou v krídle aj v ráme. Zároveň sú vybavené tepelno-izolačným stredovým tesnením a optimalizovanou izoláciou zasklievacieho falcu. Vďaka našim hliníkovým oknám SCHÜCO môžete zvýšiť tepelnú izoláciu vašej stavby až o 20%.
 
Okrem plastových a hliníkových okien vám ponúkame i kvalitné hliníkové vchodové dvere SCHÜCO, ktoré sa vyznačujú jedinečnými mechanickými a energetickými vlastnosťami. Disponujú rozšírenou tepelno-izolačnou zónou, dôsledným prerušením tepelných mostov, či špeciálnymi tepelno-izolačnými vložkami. Okrem vysokej tepelnej izolácie ponúkajú excelentnú vodotesnosť. Hliníkové vchodové dvere SCHÜCO sú preto vhodné do bytovej výstavby s vysokým energetickým štandardom.
 
Náš sortiment zahŕňa i kvalitné posuvné dvere SCHÜCO, ktoré sú dostupné v hliníkovej alebo plastovej forme. Plastové posuvné dvere SCHÜCO ponúkame sklopno-posuvné alebo zdvižno-posuvné. Závisí len od vášho výberu. Oba typy plastových posuvných dverí SCHÜCO sa vyznačujú výbornou tepelnou izoláciou, jednoduchou a tichou manipuláciou či odolnosťou a poistkou voči vlámaniu. Sklopno-posuvné dvere SCHÜCO ponúkajú i vodotesnosť a vzduchotesnosť. Zdvižno-posuvné dvere SCHÜCO  sú dostupné v širokom spektre dizajnového prevedenia z hľadiska rozmerov aj farebného riešenia.